Kontynuacja bestsellera pod tytułem “Będziesz moja” już jest dostępna w księgarniach. “Zaufasz mi” Diany Brzezińskiej (https://www.taniaksiazka.pl/zaufasz-mi-diana-brzezinska-p-1311463.html) to już drugi tom cyklu o Adzie Czarneckiej i Krystianie Wilku. To idealna propozycja dla wszystkich miłośników kryminałów i powieści sensacyjnych, które jak przystało na te najlepsze tytuły z tego gatunku mają w sobie oprócz licznych intryg także wątki romantyczne. W Szczecinie, który wyjątkowo mrocznie opisuje autorka, znowu wydarzyło się wiele złych rzeczy. Seria samobójstw ludzi, których nic ze sobą nie łączyło. Są z zupełnie różnych kategorii wiekowych, zupełnie innego pochodzenia. Co takiego dzieje się w Szczecinie, że nagle tyle osób postanowiło odebrać sobie życie?

Cała seria samobójstw

Od pewnego czasu w Szczecinie dochodzi do licznych samobójstw. Mieszkańcy co chwilę słyszą o kolejnym. Życie odbierają sobie zarówno młodzi jak i starsi. Nikt nie może znaleźć wspólnego motywu. Oczywiście policja już nie raz miała do czynienia z tak zwanym efektem Wertera, ale nigdy nie na taką skalę. Samobójstwo popełnił młody mężczyzna, który z opowieści najbliższych w końcu wychodził na prostą ze swoim życiem. Wszystkim wydawało się, że po wielu wybojach na swojej drodze, w końcu wszystko się mu ułoży. Dlaczego postanowił odebrać sobie życie? Samobójstwo popełnia także nastolatka, której nigdy niczego w życiu nie brakowało. Wszystkiego miała pod dostatkiem. Taka tragedia dotyka też rodziny z dwójką dzieci, których ojciec postanowił skrócić własny żywot. Policja stara się znaleźć przyczyny tej katastrofalnej serii, a co jeśli ktoś tym ludziom pomógł? Co jeśli to wcale nie była ich samodzielna decyzja? Może ktoś ich zmusił?

Czas przewrotów w życiu osobistym


Tymczasem Ada Czarnecka- psycholog policyjny nie może uporać się z traumą po poprzednim śledztwie. Kobieta postanawia wziąć długi urlop i wyjechać. Odcina się od wszystkich i wszystkiego. Z nikim nie chce rozmawiać. Przy okazji kobieta podejmuje trudną decyzję o rozwodzie, którą odkładała już od dłuższego czasu. Komisarz Krystian Wilk jednak nie daje jej długo odetchnąć i nazbierać sił. Mężczyzna ściąga Adę do pomocy w sprawie dotyczącej plagi tajemniczych samobójstw. Jednak to nie jedyny powód, dla którego chciałby mieć ją obok siebie. Czy skryty Krystian w końcu odważy się otworzyć swoje serce przed Adą Czarnecką? Czy tych dwoje odnajdzie drogę do wspólnego szczęścia? Czy Ada jeszcze kiedykolwiek komuś zaufa? Mimo iż oboje mają za sobą trudną przeszłość już wiedzą, że nie da się ukryć ich wzajemnego przyciągania. Jak skończy się ta historia? Jeżeli jesteście ciekawi, koniecznie zajrzyjcie do książki!

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com